info@erhansafak.com.tr - 0224 234 09 00

3D Crisalix VR Gözlük İle Operasyon Sonrası Kendinizi Görün!

GÜZELLİK İŞLEMLERİNİN TEDAVİ SONUÇLARININ 3D SİMÜLASYONU

Crisalix ile 3D simülasyon - Kozmetik cerrahide görselleştirmenin yeni boyutu.

Hastalarımızın ortak isteklerinden en önemlisi olarak, girmeyi planladıkları plastik cerrahi operasyonunun sonucunun operasyon öncesinden görselleştirilmesi olarak belirtebiliriz.

Şimdi Crisalix ile, muayene sürecinde operasyon sonucunu simüle etmek için yenilikçi bir sistemi entegre ettik. Bu sistemle bir yandan hasta beklentilerini daha iyi anlamaktayız, öte yandan da hastanın kendi 3D fotoğraflarından olası estetik cerrahi operasyonlarının gerçekçi simülasyonlarını üretebilmekteyiz.

Güzellik işlemleri ve operasyonlarının estetik-plastik cerrahi müdahaleleri kapsamında, göğüs büyütme, göğüs sıkılaştırma, göğüs küçültme, karın sıkılaştırma , liposuction , burun estetiği, boyun ve yanak sıkılaştırma ve daha bir çok diğer işlem Crisalix'in 3D simülasyon sistemi ile görüntülenebilmektedir.

3D SİMÜLASYON NASIL ÇALIŞIYOR?

Muayenehanemizde, kameraya entegre yeni bir 3D kızıl-ötesi sensörü kullanıyoruz ve farklı perspektiflerden görüntünüzü alıyoruz. Daha sonra özel bir yazılım ile bu görüntülerden vücudunuzun üç boyutlu imajını oluşturuyoruz. Böylece karşılaştırma için gerçek görüntünüze ek olarak doğrudan farklı perspektiflerden görebileceğiniz bir değişikliği simüle etmemiz mümkün olmakta ve hastalarımıza gerçek zamanlı olarak estetik müdahalelerin gerçekçi sonucunu gösterebilmekteyiz.

Ayrıca internet erişimiyle, oluşturduğumuz 3D simülasyonunuzu evinizin rahatlığında görüntüleyip ailenizle ve arkadaşlarınızla paylaşma imkanınızda var.

3D SİMÜLASYONUNDAN NASIL YARARLANIRSINIZ?

Crisalix 3D simülasyonu ile olası bir cerrahi müdahale sonucunun gerçekçi bir resmini elde edebilir ve böylece müdahale sonrası yeni görünüşünüzün sizi tatmin edip etmediğine ve bir operasyon riskini almaya değip değmeyeceğine dair kararınızı dikkatli bir şekilde gözden geçirebilirsiniz.

Simülasyon yoluyla hayal ettiğiniz şekli daha iyi anlayabiliyoruz ve muayene sırasında bunun gerçekleştirilip gerçekleştirilemeyeceği konusunda size net bir fikir verip gerekli açıklamaları yapıyoruz.

Özellikle meme büyütme işlemlerinde farklı implant boyutlarını ve şekillerini, ayrıca implantların kas üstü ve altı konumunu simüle edebiliyoruz. Örneğin, meme küçültme ya da meme kaldırma operasyonlarında yara izini simüle edip oluşan değişim ve iyileşme süreci hakkında size daha iyi bir fikir verebilmekteyiz.

3D SİMÜLASYON NE KADAR GERÇEKÇİDİR?

Birçok durumda, simülasyonun, bir kozmetik cerrahinin gerçek sonucuna çok yakın olduğu kanıtlanmıştır.

Ancak, tıpta ve özellikle estetik plastik cerrahide prensip olarak asla ve asla sonucun simülasyondaki ile birebir aynı olacağı garanti edilemez!

Bununla birlikte sanal bir simülasyon, muayene süreci ve nihai operasyon kararında hastalara oldukça yardımcı olabilmektedir.

3D Randevu Talep Edin

Bizi Takip Edin

info@erhansafak.com.tr - 0224 234 09 00

Yorumlar

Gülay Solmaz
Selam,yüzümde ki güneş lekelerim psikolojimi bozup,tamamen dibe vurmama neden olmuştu ki,karşıma bu site çıktı,nekadar çok olumlu yorum var,acaba gerçek mi falan derken,iletişim bilgilerini alıp aradım,Allah'ım iki ay geçti,tox peel ve prp yapıldı,hala belli aralıklarla devam ediyorum,ay gibi parlıyor cildim,cilt tonum eşitlendi,herkes ne canlı oldu yüzün,lekelerden eser kalmadı diyor,nasıl mutluyum iyi ki varsınız.
Cengiz Yaman
Pelin K
Aysun
Nihal
Nurhayat
3D Simülasyon Randevusu