fbpx
info@erhansafak.com.tr - 0224 234 09 00

Dolgu ile Kırışıklık Tedavisi

Dolgu ile Kırışıklık Tedavisi
Kırışıklık Tedavisi Uygulaması FiyatlarıÖncesi ve Sonrası Resimleri

Günümüzde sık olarak kullanılan dolgu maddeleri değişik oranlarda hyaluronik asit içerir. Hyalüronik asit derinin yapısında da bol miktarda bulunan doğal bir maddedir.

Cildinizde hacim yaratarak sağlıklı ve canlı bir görünüm verir. Diğer biyolojik olarak eriyen dolgu maddelerine kıyasla hyalüronik asit hayvansal kaynaklı değildir ve bu nedenle, test gerektirmeden güvenli bir şekilde kullanılabilir. Hyaluronik asitin su bağlama kabiliyeti eşsizdir ve moleküller çözüldüğünde bile suya dönüşür ve vücudunuzdan hiçbir iz bırakmadan ayrılır.

Kullanım alanları nelerdir?

Alın çizgileri

İki kaş arasındaki çizgiler

Alt göz kapağı çizgileri

Derin gülümseme çizgileri

Üst dudaktaki dikey çizgiler

Ağız köşesinden aşağıya uzanan çizgiler

Sivilce veya ameliyat izleri

Elmacık kemiği dolgunlaştırılması

Göz iç köşesinden burun kenarına uzanan derin oluklar

Göz altı çökmeleri ve

Dudak dolgunlaştırılması’nda kullanılırlar.

Etkisi ne kadar sürer?

Etki süresi kişiden kişiye değişir. Cildin yapısı, hayat tarzı ve yaş ile kişi tarafından talep edilen düzeltmenin derecesi gibi pek çok faktör etki suresini belirler. Ancak tedavi edilen hastaların çoğunda 6 ay boyunca % 50-80 oranında devam etmektedir. İstenilen sıklıkta uygulanabilir.

Nasıl uygulanır?

Tedavi 15-30 dakika kadar sürer ve sonuç hemen alınır. Enjeksiyon öncesinde; acıyı önlemek için özel bir krem kullanarak cilt uyuşturulur. Tedavinin hemen ardından tedavi edilen alan hafif kırmızı ve şiş olabilir. Bu enjeksiyonun normal sonucudur ve bir veya iki günde kaybolur. Diğer oluşabilecek reaksiyonlar çok nadirdir. Dolgu maddesi tedavisi sonrasında o bölgelere bir hafta boyunca hafif masaj uygulanır. Bir hafta sonunda gerekli görülürse aynı bölgelere ek madde uygulanabilir.

Doktorunuza Sorun

Bizi Takip Edin

info@erhansafak.com.tr - 0224 234 09 00

Yorumlar

Dilara Nur Özdemir
1ay kadar önce Erhan bey'e dudak dolgusu yaptırdım. Yorum yazmak için tamamen oturmasını bekledim. Dudak dolgum o kadar doğal ve güzel olduki çevremdekiler bile anlamadı ve ben bayılarak her ruju sürüyorum. Burdan doktoruma çok teşekkur ederim.
Cengiz Yaman
Pelin K
Aysun
Nihal
Nurhayat