fbpx
info@erhansafak.com.tr - 0224 234 09 00

Lazer ile Cilt Gençleştirme FiyatlarıÖncesi ve Sonrası Resimleri

Yüz cildinde belli bir yaştan sonra görülen cilt gevşeme ve sarkmalarının tedavisinde birçok yöntem vardır. Tabi ki en etkili yöntem yüz germe ameliyatlarıdır, fakat ameliyat düşünmeyen hastalar için de fraksiyonel lazer tedavileri bir alternatif olarak yer almaktadır.

Bu uygulama, fraksiyonel lazer olarak adlandıran cihazlarla yapılır. Bu cihazlardan çıkan lazer ışınları ciltte belirli aralıklarla ince delikler açar. Bu deliklerin derinliği, çapı ve aralıklarını biz ayarlayabiliriz. Açılan deliklerin içindeki, cilde elastikiyet veren lifler ve kollajen doku uyarılır ve yeni doku oluşumu başlar. Bu sayede cilt sıkılaşır ve elastikiyeti artar.

Fraksiyonel lazer, cildin gevşeme ve sarkmasında, derin kırışıklıkların tedavisinde, akne ve yara izlerinin düzeltilmesinde ve cilt çatlaklarının azaltılmasında kullanılır.

Uygulama öncesi cilde uyuşturucu krem sürülür. Uygulama 30-45 dk sürer. Uygulama sonrası ciltte hafif kızarıklık ve yer yer ince kanama odakları olabilir. Cildin kendisini toparlaması ve normal hayata dönmek 2-3 gün sonra olur.

Doktorunuza Sorun

Bizi Takip Edin

info@erhansafak.com.tr - 0224 234 09 00

Yorumlar

Cengiz Yaman
Çocukluğumdan beri şikayetçi olduğum kulaklarımın görüntüsünden kurtuldum çok şükür. Karar verme aşamasında pek çok doktorla görüştüm. Ama ameliyatımı Doktor Erhan Bey'de oldum. Bu ameliyatı yıllardır gözümde boşu boşuna büyütmüşüm. Görüşmede bana ne anlatıldıysa iyileşme döneminde onları yaşadım.Abartıl acak ya da dayanılmayacak hiç bir sıkıntım olmadı.Kesinlik le çok memnunum.Teşekk ürler.
Pelin K
Aysun
Nihal
Nurhayat