fbpx
info@erhansafak.com.tr - 0224 234 09 00

LPG Cellu M6

LPG Cellu M6 Uygulama FiyatlarıÖncesi ve Sonrası Resimleri

LPG Cellu M6 uyulaması bölgesel yağ dokusu fazlalıklarının giderilmesinde, ve Sellülit tedavisinde FDA onaylı etkili bir yöntemdir. İyi eğitilmiş personel tarafından uygulanması gerekir. Bu cihaz ileri teknolojisi ile özellikle hipodermal yağ hücreleri üzerinde etkilidir. Cilde uygulanan negatif basınçlı masaj başlığı ile bağ dokusunun yeniden düzenlenmesine

yardımcı olurken aynı anda kan ve lenf dolaşımını artırarak metabolik artıkların uzaklaştırılmasını sağlar. LPG yöntemiyle cildin mikro dolaşımı yeniden sağlanır, bozulmuş bağ dokusunun kendisin tamir etmesine yardımcı olunur. Sonuç olarak ta cildin sıkılığı ve görünümüne olumlu katkı sağlanır.

Haftada 2 -3 kere olmak üzere toplam 10-15 seans uygulanmasını öneririz.

Doktorunuza Sorun

Bizi Takip Edin

info@erhansafak.com.tr - 0224 234 09 00

Yorumlar

Cengiz Yaman
Çocukluğumdan beri şikayetçi olduğum kulaklarımın görüntüsünden kurtuldum çok şükür. Karar verme aşamasında pek çok doktorla görüştüm. Ama ameliyatımı Doktor Erhan Bey'de oldum. Bu ameliyatı yıllardır gözümde boşu boşuna büyütmüşüm. Görüşmede bana ne anlatıldıysa iyileşme döneminde onları yaşadım.Abartıl acak ya da dayanılmayacak hiç bir sıkıntım olmadı.Kesinlik le çok memnunum.Teşekk ürler.
Pelin K
Aysun
Nihal
Nurhayat