fbpx
info@erhansafak.com.tr - 0224 234 09 00
Lazer ile Cilt Soyma FiyatlarıÖncesi ve Sonrası Resimleri

Lazer sistemi kullanılarak yapılan cilt soyma (peeling) işlemidir. Cildin en üst tabakası; lazer yardımıyla düzenli bir şekilde, istenilen ve gereken kalınlıkta soyulur. Bu işlem sonunda hastalar, soyulan tabaka içinde yer alan çiller, lekeler, ince kırışıklıklar, yüzeyel akne izleri, geniş gözenekler (por) ve cilt düzensizliklerinden ve kabalaşmış cilt görünümünden kurtulmuş olur.      

Uygulamadan bir saat önce hastanın yüzüne cildi uyuşturan bir krem sürülür. Bu sayede uygulama boyunca herhangi bir ağrı ve acı duyulmaz. İşlem yaklaşık 20-30 dakika sürer. Uygulama sonrasında soymanın derecesine göre ciltte 2–7 gün süren kızarıklık olur. Bu dönemde hastalar nemlendiricİ ve güneşten koruyucu kremler kullanırlar. Uygulamadan 2-3 gün sonra makyaj yapabilir ve sosyal aktivitelerine dönebilirler.

Doktorunuza Sorun

Bizi Takip Edin

info@erhansafak.com.tr - 0224 234 09 00

Yorumlar

Cengiz Yaman
Çocukluğumdan beri şikayetçi olduğum kulaklarımın görüntüsünden kurtuldum çok şükür. Karar verme aşamasında pek çok doktorla görüştüm. Ama ameliyatımı Doktor Erhan Bey'de oldum. Bu ameliyatı yıllardır gözümde boşu boşuna büyütmüşüm. Görüşmede bana ne anlatıldıysa iyileşme döneminde onları yaşadım.Abartıl acak ya da dayanılmayacak hiç bir sıkıntım olmadı.Kesinlik le çok memnunum.Teşekk ürler.
Pelin K
Aysun
Nihal
Nurhayat