info@erhansafak.com.tr - 0224 234 09 00

Yeni nesil bir peeling uygulaması olan Tox Peel  leke tedavisi  için güvenli, kolay ve etkili bir yöntemdir. Ciltte iritasyona sebep olmadan kısa sürede etkisini gösterir.

Gözenekli ve akneli cilt yapısının düzenlenmesine yardımcı olur.Hücreler arasındaki kollajen, hyalüronik asit, elastinfibrillerin gibi maddeleri artırır.Elastikiyeti geliştirir.

Cilde nem kazandırırken  anti-aging etki sağlar.Formülündeki antioksidan maddeler cildin yaşlanma sürecini yavaşlatır.Cilt kırışıklıkları ve çatlaklarında, yeni kollajen üretimi ve hyalüronik asit üretimini artırarak düzelme sağlanmasına yardımcı olur.Tüm cilt tiplerine uygundur.  

Aynı Günde Birden Fazla Estetik Ameliyat

Kliniğimize estetik ameliyat için başvuran kişilerden ihtiyacı olanlara zaman zaman kombineoperasyonlar yapılabilmektedir. Burun estetiği talebiyle gelen hastalarımızın bir bölümüne çene bölgesi ve yüz bölgesine, göz kapağı estetiği ihtiyacı ile başvuran hastalarımıza aynı anda yüz bölgesine, meme estetiği için kliniğimize gelen hastalardan ihtiyacı olanlara ise karın bölgesine uygulamalar ve ameliyatlar yapılmaktadır.

Estetik ameliyatlar planlanırken aynı gün için birden fazla operasyon düşünüldüğünde, öncelikle bu ameliyatı olacak kişinin kendisini hazır hissetmesi gerekmektedir. Ameliyat öncesi kişinin anestezi uzmanı tarafından muayenesi gerçekleştirilmektedir. Ameliyat öncesi hazırlık aşamasında ameliyat günü netleştirilir, anestezi uzmanı ve ameliyathane ekibi planlaması yapılır. Ameliyat öncesi gerekli onaylar alınır ve laboratuar tetkikleri yapılarak son değerler gözden geçirilir. Kişinin değerlerinde uygun görülmeyen sonuç var ise ameliyat planlaması yeniden yapılır.

Burun Eti ve Burunda Kemik Eğriliği Sorunlarını Aynı Anda Düzeltmek  Mümkün Mü?

Aynı Seansta İki Sorundan da Kurtulmak Mümkündür

Koku alma ve solunum organımız olan burun, üstlendiği önemli görevlerle vücudumuzun genel sağlığı açısından hayati önem taşır.  Solunan havanın akciğerlere ulaşmadan önce temizlenmesi, ısıtılması ve nemlendirilmesi, bu kritik görevlerden bazılarıdır. Burnumuzun havayı ısıtıp nemlendirmesini kapsayan iklimlendirme görevini yerine getirememesi, buna bağlı olarak sürekli yapılan ağız solunumu çeşitli sağlık sorunlarına davetiye çıkarır.

Estetik Burun Ameliyatı Sonrası

Günümüzde en sık rastladığımız cerrahi müdahalelerden birisi, burun ameliyatıdır. Gerek estetik gerekse nefes zorluğuyla ilgili sebeplerden dolayı, her yıl birçok burun ameliyatı yapılmaktadır. Bu ameliyatlarda doğru doktor ve doğru ekipman / hizmet elbette çok önemlidir. Fakat bu sürecin devamında da,  dikkatli olmanız gereken bazı noktalar var.

Diyelim ki burun ameliyatı oldunuz... Kendinize geldiğinizde ilk hissedeceğiniz, anestezi almış herkes gibi, sersemlik hissi olacaktır. Burun bölgesinde hissedeceğiniz uyuşukluk ve buna eşlik eden hafif ağrı ve bulantı endişe etmenize gerek olmayan doğal semptomlardır.