fbpx
info@erhansafak.com.tr - 0224 234 09 00
Meme Küçültme Ameliyatının 7 Avantajı

Büyük göğüslü kadınlar sıklıkla taşıdıkları vücut ağırlığından dolayı çeşitli vücut ağrıları ve vücutta kronik rahatsızlık hissi gibi sorunlar yaşayabilirler. İşte bu gibi sebepler büyük göğüslü kadınları bu operasyonu düşünmeye yönlendirmektedir.

Bu operasyonun en önemli sonuçlarından biri de hastanın fiziksel ve duygusal endişelerini bitirip aktif ve rahat bir yaşam tarzı oluşturmaktır.

Meme küçültme ameliyatının avantajları şöyledir: 

Sırt ağrılarını azaltma

Göğüs küçültme ameliyatının popüler sonuçlarından biri de sırt ağrılarını azaltmasıdır. Sırt ağrısı şikayetine sahip büyük göğüslü birçok hasta operasyon sonrasında sırt ağrılarının azaldığını onaylamıştır. Ayrıca düşük derecedeki skolyozu da olumlu etkilemektedir. 

Doğum sonrası estetik veya Annelik Estetiği'de denilen hamilelikten önceki fiziki görünüme kavuşmak isteyen kişiler için yapılan ameliyat veya uygulamalardır.

Annelik bir kadının hayatındaki en önemli deneyimlerden biridir. Fakat bu deneyim annenin vücudunda birçok etkiler bırakmaktadır ve bunları düzeltmek için bazen ameliyatlar gerekebilmektedir.

Estetik Cerrahi ile İdeal Hatlar Yaratmanın Üç Yolu

Kadınlar vücutlarıyla barışık olmak ve rahat hissetmek isterler. “İdeal” vücut şekli genellikle ince bir beli, kıvrımlı alt kısmı ve daha dolgun göğüsleri vurgulayan vücut şeklidir. Fakat maalesef hepimiz bu mükemmel ölçülerde doğmayız ve vücudumuz bu ölçülere yakın olsa bile yaşlılık vücudumuza zarar verir. Fakat, Estetik Plastik cerrahi kadınların ideal kıvrımlara ulaşmasına yardımcı olabilir.

Yeni nesil bir peeling uygulaması olan Tox Peel  leke tedavisi  için güvenli, kolay ve etkili bir yöntemdir. Ciltte iritasyona sebep olmadan kısa sürede etkisini gösterir.

Gözenekli ve akneli cilt yapısının düzenlenmesine yardımcı olur.Hücreler arasındaki kollajen, hyalüronik asit, elastinfibrillerin gibi maddeleri artırır.Elastikiyeti geliştirir.

Cilde nem kazandırırken  anti-aging etki sağlar.Formülündeki antioksidan maddeler cildin yaşlanma sürecini yavaşlatır.Cilt kırışıklıkları ve çatlaklarında, yeni kollajen üretimi ve hyalüronik asit üretimini artırarak düzelme sağlanmasına yardımcı olur.Tüm cilt tiplerine uygundur.